Kurumsal

KURMSAL
 
90 'lı yıllarda Türkiye ekonomisini dışa açarak,  hızlı bir büyüme sürecine girdi. Bu dönemde atılan çeşitli adımlarla; Avrupa Birliği ile yapılan gümrük birliği anlaşması, dalgalı kur sistemine geçiş, ithalat rejiminin değiştirilmesi ile ithalatın önünün açılması vs.Türkiye kalkınmasını arttırdı. Ekonomide yaşanan bu canlılıklar en çok da lokomotif sektör olan inşaat sektöründe gözlemlendi. 
 
Doruk Teknik Firması bu dönemde Ankara'da kuruldu. Hızla büyüyen inşaat sektöründe, bu sektörün ihtiyaçlarını karşılamak, sektörü son teknoloji ile dizayn edilmiş çağdaş ürünlerle tanıştırmak amacıyla hizmet vermeye başladı. Yurtdışında, Avrupa ve Amerika'da konusunda lider olan üretici firmaların ürünlerini Türkiye'ye getirerek sektörde oluşan önemli bir açığı kapatmayı hedefledi. 
 
Bu ürünler arasında aluminyum dilatasyon profilleri, aluminyum ve üzeri Vinyl kaplı duvar koruma profilleri, çeşitli dekorasyon ve bitiş elemanları, cam ipliği duvar kaplamaları, Cam ipliği asfalt jeogridleri, jeotekstil ve jeosentetik ürünler sayılabilir. 
 
Bundan sonra da geçmişte yaptığı gibi, müşterilerine en sağlıklı, hızlı,ekonomik çözümler sunmayı düşünen  Doruk Teknik, emin adımlarla ilerleyerek sektördeki yerini sağlamlaştırmayı hedeflemektedir. Ürün yelpazesini genişleterek, sektörün günden güne değişen ihtiyaçlarını karşılamak, ithalatın yanında üretim yapmak, sadece yerli piyasaya değil, komşu ülkelerin de ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla mevcut ihracat hacmini artırmak bundan sonraki hedeflerimiz arasındadır. 


MİSYONUMUZ
 
25 yıllık tecrübemizle, Dünya yapı sektöründeki yeni ürünleri, mühendis ve mimarlarımıza tanıtmak ve sorunlara  kalıcı çözümler sunarak Türk yapı sektörüne fayda sağlamaktır.


KALİTE POLİTİKAMIZ
 
Müşterilerimize verdiğimiz sözleri, söz verdiğimiz gibi yerine getirmek temel prensibimizdir.

Şirketimizde çalışan tüm personelimizin katılımı ile sistemimizi sürekli geliştirmek,  müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini en iyi şekilde anlamak, bununla birlikte onlara doğru  ürünü, en iyi şartlarda sunmak şirketimizin vazgeçilmezleri arasındadır. 

 

 


© 2018, Doruk Teknik